Rozrusznik 12V 3.2kW Z-10 CW Mahle

1411-IS1189

Produkt nowy 👍 , Gwarancja ✅

3838922066449

1 : sztuka dostępna ✔

Wyślemy w 2 dni

Zapytaj o produkt
Pytając o produkt podaj INDEKS

Telefon 422 988 846 pn.-pt. 9 - 13

agropilot.krajenka@outlook.com

Zapytaj o produkt / dostępność

Rozrusznik 12V 3.2kW Z-10 CW Mahle

Ocena 
  • Przeczytaj opinie użytkowników (1)

1 504,29 zł brutto

Proste zakupy bez rejestracji | Bezpieczne płatności Przelewy24

Więcej informacji

Numer części
IS1189
 
EAN 3838922066449  
Jednostka
sztuka
 
Opis produktu
Rozruszniki Mahle / Letrika
 
Napięcie
12 V
 
Moc
3,2 kW
 
Ilość zębów
10
 
Kierunek obrotów
W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
 
Rozstaw otworów montażowych
127 mm
 
Uziemnienie
Tak
 
Numer referencyjny OE
87398251
 
Numer producenta
AZE 4139
 

CASE BACKHOE LOADERS 580ST FPT434T/E, 4-yl, 97HP; Tier 4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 580ST FPT434T/E, 4-yl, 97HP; Tier 4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 580ST FPT434T/E, 4-yl, 97HP; Tier 4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 590ST FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 590ST FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 590ST/SN FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 695ST FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 695ST FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE BACKHOE LOADERS 695ST FPT434T/E, 4-cyl, 110HP, Tier4 3.4
CASE FARMALL 105 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 105 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
CASE FARMALL 110 U FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 115HP 3.4
CASE FARMALL 115 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 114HP 3.4
CASE FARMALL 115 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 114HP 3.4
CASE FARMALL 115 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 114HP 3.4
CASE FARMALL 120 FPT; 4-cyl.
CASE FARMALL 130 FPT; 4-cyl.
CASE FARMALL 55 C FPT NEF; 4-cyl; 56HP 3.2
CASE FARMALL 55 C FPT NEF; 4-cyl; 56HP 3.2
CASE FARMALL 55 C FPT NEF; 4-cyl; 56HP 3.2
CASE FARMALL 65 C FPT NEF; 4-cyl; 65HP 3.2
CASE FARMALL 65 C FPT NEF; 4-cyl; 65HP 3.2
CASE FARMALL 65 C FPT NEF; 4-cyl; 65HP 3.2
CASE FARMALL 75 C FPT NEF; 4-cyl; 75HP 3.2
CASE FARMALL 75 C FPT NEF; 4-cyl; 75HP 3.2
CASE FARMALL 75 C FPT NEF; 4-cyl; 75HP 3.2
CASE FARMALL 85 A FPT F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE FARMALL 85 A FPT F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE FARMALL 85 A FPT F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE FARMALL 85 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 86HP 3.4
CASE FARMALL 85 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 86HP 3.4
CASE FARMALL 85 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 86HP 3.4
CASE FARMALL 95 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 C FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U FPT F5C; 4-cyl, Tie3; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE FARMALL 95 U PRO FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
CASE JX 60 NEF F5C; 4-cyl; 60HP 3.2
CASE JX 60 NEF F5C; 4-cyl; 60HP 3.2
CASE JX 60 NEF F5C; 4-cyl; 60HP 3.2
CASE JX 70 NEF F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE JX 70 NEF F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE JX 70 NEF F5C; 4-cyl; 72HP 3.2
CASE JX 80 NEF F5C; 4-cyl; 82HP 3.2
CASE JX 80 NEF F5C; 4-cyl; 82HP 3.2
CASE JX 80 NEF F5C; 4-cyl; 82HP 3.2
CASE QUANTUM 65 C FPT; 4-cyl; Tier III; 60HP 3.2
CASE QUANTUM 65 C FPT; 4-cyl; Tier III; 60HP 3.2
CASE QUANTUM 65 C FPT; 4-cyl; Tier III; 60HP 3.2
CASE QUANTUM 65 V FPT; 4-Cyl; 65HP 3.2
CASE QUANTUM 65 V FPT; 4-Cyl; 65HP 3.2
CASE QUANTUM 65 V FPT; 4-Cyl; 65HP 3.2
CASE QUANTUM 75 C FPT; 4-cyl; Tier III; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 75 C FPT; 4-cyl; Tier III; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 75 C FPT; 4-cyl; Tier III; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 75 F/N/V FPT; 4-Cyl; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 75 F/N/V FPT; 4-Cyl; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 75 F/N/V FPT; 4-Cyl; 78HP 3.2
CASE QUANTUM 85 F/V FPT, 4-Cyl; 88HP 3.2
CASE QUANTUM 85 F/V FPT, 4-Cyl; 88HP 3.2
CASE QUANTUM 85 F/V FPT, 4-Cyl; 88HP 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR200 CASE 432T/M3; 4-cyl; 82 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR200 CASE 432T/M3; 4-cyl; 82 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR200 CASE 432T/M3; 4-cyl; 82 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR250 CASE 432T/M3; 4-cyl; 90HP 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR250 CASE 432T/M3; 4-cyl; 90HP 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SR250 CASE 432T/M3; 4-cyl; 90HP 3.2
CASE SKID STEER LOADERS SV250 CASE 434T/E4; 4-cyl; 82HP 3.4
CASE SKID STEER LOADERS SV250 CASE 434T/E4; 4-cyl; 82HP 3.4
CASE SKID STEER LOADERS SV250 CASE 434T/E4; 4-cyl; 82HP 3.4
CASE SKID STEER LOADERS SV300 CASE 434T/E4; 4-cyl; 90HP 3.4
CASE SKID STEER LOADERS SV300 CASE 434T/E4; 4-cyl; 90HP 3.4
CASE SKID STEER LOADERS SV300 CASE 434T/E4; 4-cyl; 90HP 3.4
CLAAS ELIOS 210 FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 210 FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 210 FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 220 FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 220 FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 220 FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 230 FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 230 FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CLAAS ELIOS 230 FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 210 F/VE/VL FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 210 F/VE/VL FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 210 F/VE/VL FPT; 53kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 220 F/VE/VL FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 220 F/VE/VL FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 220 F/VE/VL FPT; 57kW; 4 cyl; Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 230 F/VE/VL FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 230 F/VE/VL FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CLAAS NEXOS 230 F/VE/VL FPT; 65kW; 4 cyl. Tier 4 3.2
CNH / FIAT AGRI F5C8 4 cyl. FPT NEF; 4-cyl 3.2
FIAT F5C8 4 cyl. FPT NEF; 4-cyl 3.2
FIAT F5C8 4 cyl. FPT NEF; 4-cyl 3.2
NEW HOLLAND 7630 (plat) NEF TC 78kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND 7630 (plat) NEF TC 78kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND 7630 (plat) NEF TC 78kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND 8030 (plat) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND 8030 (plat) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND 8030 (plat) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020F FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020F FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020F FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020V FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020V FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4020V FPT F5C; 4-cyl; 65HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030 FPT F5C; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030 FPT F5C; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030 FPT F5C; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030F FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030F FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030F FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030V FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030V FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4030V FPT F5C; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040 FPT F5C 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040 FPT F5C 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040 FPT F5C; 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040M FPT F5C; 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040M FPT F5C; 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4040M FPT F5C; 4-cyl; 88HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4060 FPT NEF; 4-cyl; 101HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4060 FPT NEF; 4-cyl; 101HP 3.2
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4060 FPT NEF; 4-cyl; Tier 4; 101HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020 NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020 NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020 NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020V NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020V NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4020V NEF 4-cyl; 64HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030 FPT NEF; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030 FPT NEF; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030 FPT NEF; 4-cyl; 78HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030F FPT NEF; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030F FPT NEF; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4030F FPT NEF; 4-cyl; 76HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040F FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040F FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040F FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040V FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040V FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4040V FPT NEF; 4-cyl; 87HP 3.2
NEW HOLLAND FARM T4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4050 FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4050V FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4050V FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4050V FPT NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
NEW HOLLAND FARM TD5010 NEF 4-cyl; 60HP 3.2
NEW HOLLAND FARM TD5010 NEF 4-cyl; 60HP 3.2
NEW HOLLAND FARM TD5010 NEF 4-cyl; 60HP 3.2
NEW HOLLAND SPRAYER Patriot 250 FPT NEF; 4-cyl 4.5
NEW HOLLAND SPRAYER SP2500 FPT NEF; 4-cyl 4.5
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.105V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106HP 4.5
NEW HOLLAND T4 T4.105V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106HP 4.5
NEW HOLLAND T4 T4.105V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 106HP 4.5
NEW HOLLAND T4 T4.115 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.115 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.115 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.55 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 55HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.55 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 55HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.55 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 55HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65 FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65 FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65 FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65V FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65V FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.65V FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 65HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.75 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.75 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.75 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.75V/N/F FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.75V/N/F FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.75V/N/F FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 75HP 3.2
NEW HOLLAND T4 T4.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.85V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 84hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.85V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 84hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.85V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 84hp 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 97HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 97HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T4.95 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 97HP 3.4
NEW HOLLAND T4 T495V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie 3; 97HP 4.5
NEW HOLLAND T4 T495V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie 3; 97HP 4.5
NEW HOLLAND T4 T495V/N/F FPT NEF; 4-cyl, Tie 3; 97HP 4.5
NEW HOLLAND T5 T5.105 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.105 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.105 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.115 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.115 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.115 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.95 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.95 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T5 T5.95 FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND T6 T6.110 FPT NEF; 4-cyl 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 121HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.130 FPT NEF; 4-cyl. 4.5
NEW HOLLAND TD TD4020F FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4020F FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4020F FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4030F FPT; 4-cyl; Tier 3; 78HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4030F FPT; 4-cyl; Tier 3; 78HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4030F FPT; 4-cyl; Tier 3; 78HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4040F FPT; 4-cyl; Tier 3; 88HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4040F FPT; 4-cyl; Tier 3; 88HP 3.2
NEW HOLLAND TD TD4040F FPT; 4-cyl; Tier 3; 88HP 3.2
NEW HOLLAND TD5 TD5.105 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
NEW HOLLAND TD5 TD5.115 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 114HP 3.4
NEW HOLLAND TD5 TD5.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 3; 82HP 3.2
NEW HOLLAND TD5 TD5.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 3; 82HP 3.2
NEW HOLLAND TD5 TD5.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 3; 82HP 3.2
NEW HOLLAND TD5 TD5.85 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
NEW HOLLAND TD5 TD5.95 FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
NEW HOLLAND TRACTORS 7030 FPT; 4-cyl,
NEW HOLLAND TRACTORS TS6000 Standard (cab) NEF TC 66kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6000 Standard (cab) NEF TC 66kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6000 Standard (cab) NEF TC 66kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6020 (cab) NEF TAA 82kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6020 (cab) NEF TAA 82kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6020 (cab) NEF TAA 82kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6030 (cab) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6030 (cab) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6030 (cab) NEF TAA 90kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6040 (cab) NEF TAA 97kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6040 (cab) NEF TAA 97kW; 4-cyl.
NEW HOLLAND TRACTORS TS6040 (cab) NEF TAA 97kW; 4-cyl.
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4055 KOMPAKT S FPT; 4-Cyl; Tier 3; 86HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4055 KOMPAKT S FPT; 4-Cyl; Tier 3; 86HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4055 KOMPAKT S FPT; 4-Cyl; Tier 3; 86HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4065 KOMPAKT S FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4065 KOMPAKT S FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4065 KOMPAKT S FPT; 4-cyl; Tier 3; 65HP 3.2
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4085 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4085 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4085 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 86HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 MULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 NULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4095 NULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie4; 99HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 KOMPAKT FPT F5C; 4-cyl; Tier 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 MULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 MULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4105 MULTI FPT F5C; 4-cyl, Tie 4; 107HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4115 MULTI FPT F5C; Tier 4; 114HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4115 MULTI FPT F5C; Tier 4; 114HP 3.4
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4115 MULTI FPT F5C; Tier 4; 114HP 3.4

BOSCH 0001223507  
FIAT 47375306  
FIAT 504388220  
FIAT 82036365  
FIAT 84208918  
FIAT 87398251  
FIAT 87583927  
IVECO 504015749  
LESTER 19860  

 

Opinie

2020-07-10

expresowa wysyłka wszystko super polecam.

Napisz opinię

Rozrusznik 12V 3.2kW Z-10 CW Mahle