Rozrusznik 12V 3.0kW Z-10 CW Mahle

1411-IS0897

Produkt nowy 👍 , Gwarancja ✅

3838922055658

2 : sztuk dostępnych ✔

Wyślemy w 2 dni

Zapytaj o produkt
Pytając o produkt podaj INDEKS

Telefon 422 988 846 pn.-pt. 9 - 13

agropilot.krajenka@outlook.com

Zapytaj o produkt / dostępność

Rozrusznik 12V 3.0kW Z-10 CW Mahle

Ocena 
  • Przeczytaj opinie użytkowników (1)

1 760,13 zł brutto

Proste zakupy bez rejestracji | Bezpieczne płatności Przelewy24

Więcej informacji

Numer części
IS0897
 
EAN 3838922055658  
Jednostka
sztuka
 
Opis produktu
Rozruszniki Mahle / Letrika
 
Napięcie
12 V
 
Moc
3 kW
 
Ilość zębów
10
 
Kierunek obrotów
W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
 
Długość
254 mm
 
Rozstaw otworów montażowych
127 mm
 
Uziemnienie
Tak
 
Numer referencyjny OE
  • 132.000.090.705
  • 142.000.090.700
 
Numer producenta
AZJ3405
 

CASE CS 110 Sisu 420.85; 4cyl.Turbo 4.4
CASE CS 110 Sisu 420.85; 4cyl.Turbo 4.4
CASE CS 110 Sisu 420.85; 4cyl.Turbo 4.4
CASE CS 130 Sisu 620.92; 6cyl.Turbo 6.6
CASE CS 130 Sisu 620.92; 6cyl.Turbo 6.6
CASE CS 130 Sisu 620.92; 6cyl.Turbo 6.6
CASE CS 68 Sisu 320.80; 3cyl.Turbo 3.3
CASE CS 68 Sisu 320.80; 3cyl.Turbo 3.3
CASE CS 68 Sisu 320.80; 3cyl.Turbo 3.3
CASE CS 75 Sisu 320.81; 3cly.Turbo 3.3
CASE CS 75 Sisu 320.81; 3cly.Turbo 3.3
CASE CS 75 Sisu 320.81; 3cly.Turbo 3.3
CASE CS 78 Sisu 420.81; 4cyl.Turbo 4.4
CASE CS 78 Sisu 420.81; 4cyl.Turbo 4.4
CASE CS 78 Sisu 420.81; 4cyl.Turbo 4.4
LANDINI ATLAS 75 Perkins 1004 4.0
LANDINI ATLAS 75 Perkins 1004 4.0
LANDINI ATLAS 75 Perkins 1004 4.0
MASSEY-FERGUSON AA 550 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON AA 550 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON AA 550 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON AA 660 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON AA 660 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON AA 660 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 2600 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 2600 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 2600 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 3065 Perkins AT4.236
MASSEY-FERGUSON MF 3065 Perkins AT4.236
MASSEY-FERGUSON MF 3065 Perkins AT4.236
MASSEY-FERGUSON MF 34 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 34 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 34 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 38 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 38 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 38 PERKINS/MWM; 6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 383 Perkins-A4.236
MASSEY-FERGUSON MF 383 Perkins-A4.236
MASSEY-FERGUSON MF 383 Perkins-A4.236
MASSEY-FERGUSON MF 400 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 400 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 400 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 400X PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 400X PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 400X PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 4200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 4200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 4200 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 500 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 500 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
MASSEY-FERGUSON MF 500 PERKINS/MWM; 4/6cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2035 4cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2035 4cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2035 4cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2045 4cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2045 4cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2045 4cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2055 6cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2055 6cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2055 6cyl.
SAMPO ROSENLEW SR 2065 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2065 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2065 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2075 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2075 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2075 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2085 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2085 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 2085 TS 6cyl.Turbo
SAMPO ROSENLEW SR 3045 620DSEL 6.6
SAMPO ROSENLEW SR 3045 620DSEL 6.6
SAMPO ROSENLEW SR 3045 620DSEL 6.6
SAMPO ROSENLEW SR 3065 620DSBAEL 6.6
SAMPO ROSENLEW SR 3065 620DSBAEL 6.6
SAMPO ROSENLEW SR 3065 620DSBAEL 6.6
URSUS C-330M/335 S312C
URSUS C-330M/335 S312C
URSUS C-330M/335 S312C
URSUS C-360 S4003
URSUS C-360 S4003
URSUS C-360 S4003
VALTRA (VALMET) 255 320D
VALTRA (VALMET) 255 320D
VALTRA (VALMET) 255 320D
VALTRA (VALMET) 355 320D
VALTRA (VALMET) 355 320D
VALTRA (VALMET) 355 320D
VALTRA (VALMET) 365S 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 365S 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 365S 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 455 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 455 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 455 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 465 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 465 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 465 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 504 310B 2.7
VALTRA (VALMET) 504 310B 2.7
VALTRA (VALMET) 504 310B 2.7
VALTRA (VALMET) 565 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 565 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 565 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 604 311C/CS 3.3
VALTRA (VALMET) 604 311C/CS 3.3
VALTRA (VALMET) 604 311C/CS 3.3
VALTRA (VALMET) 6100 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 6100 320DS Turbo
VALTRA (VALMET) 6100 320DS / Turbo
VALTRA (VALMET) 6300 420 4.4
VALTRA (VALMET) 6300 420 4.4
VALTRA (VALMET) 6300 420 / SRE 4.4
VALTRA (VALMET) 6400 420DS/DW
VALTRA (VALMET) 6400 420DS/DW
VALTRA (VALMET) 6400 420 DS / DW
VALTRA (VALMET) 6600 320DS Turbo/420DS
VALTRA (VALMET) 6600 320DS Turbo/420DS
VALTRA (VALMET) 6600 320DS Turbo/420DS
VALTRA (VALMET) 665S 420D
VALTRA (VALMET) 665S 420D
VALTRA (VALMET) 665S 420D
VALTRA (VALMET) 6750 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 6750 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 6750 6750 Hi 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 6800 420DWI
VALTRA (VALMET) 6800 420DWI
VALTRA (VALMET) 6800 420 DWI
VALTRA (VALMET) 6850 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 6850 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 6850 6850 / Hi 420DWRIE 4.4
VALTRA (VALMET) 800
VALTRA (VALMET) 800
VALTRA (VALMET) 800 420DR
VALTRA (VALMET) 8000 620D
VALTRA (VALMET) 8000 620D
VALTRA (VALMET) 8000 620 DS
VALTRA (VALMET) 805,805-4 TD44DS8(411DS8) 4.4
VALTRA (VALMET) 805,805-4 TD44DS8(411DS8) 4.4
VALTRA (VALMET) 805,805-4 TD44DS8(411DS8) 4.4
VALTRA (VALMET) 8050 620 DS 6.6
VALTRA (VALMET) 8050 620 DS 6.6
VALTRA (VALMET) 8050 620 DS 6.6
VALTRA (VALMET) 8050,8150,8450 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8050,8150,8450 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8050,8150,8450 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8100,8200,8400
VALTRA (VALMET) 8100,8200,8400
VALTRA (VALMET) 8100,8200,8400 620 D
VALTRA (VALMET) 8350 620DSI
VALTRA (VALMET) 8350 620DSI
VALTRA (VALMET) 8350 620DSI
VALTRA (VALMET) 8400 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8400 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8400 620DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8450 620 DWRE 6.6
VALTRA (VALMET) 8450 620 DWRE 6.6
VALTRA (VALMET) 8450 620 DW / R / E 6.6
VALTRA (VALMET) 8550 634DSRE 7.4
VALTRA (VALMET) 8550 634DSRE 7.4
VALTRA (VALMET) 8550 634DSRE 7.4
VALTRA (VALMET) 8550,8750 634DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8550,8750 634DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8550,8750 634DS / Turbo / Sigma
VALTRA (VALMET) 865 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) 865 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) 865 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) 8950 634DSBIE / 620DSBIE 7.4
VALTRA (VALMET) 8950 634DSBIE / 620DSBIE 7.4
VALTRA (VALMET) 8950 634DSBIE / 620DSBIE 7.4
VALTRA (VALMET) 900 420DSRE 4.4
VALTRA (VALMET) 900 420DSRE 4.4
VALTRA (VALMET) 900 420DSRE / 411B 4.4
VALTRA (VALMET) C100 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) C100 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) C100 420DS Turbo
VALTRA (VALMET) C15,C20 420DS
VALTRA (VALMET) C15,C20 420DS
VALTRA (VALMET) C15,C20 420DS
VALTRA (VALMET) C200 420DS
VALTRA (VALMET) C200 420DS
VALTRA (VALMET) C200 420DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8050 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8050 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8050 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8150 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8150 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8150 620D
VALTRA (VALMET) MEGA 8550 620DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8550 620DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8550 620DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8750 634 DA, DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8750 634 DA, DS
VALTRA (VALMET) MEGA 8750 634 DA, DS
VALTRA DO BRASIL (VALMET) ALL MODELS
VALTRA DO BRASIL (VALMET) ALL MODELS
VALTRA DO BRASIL (VALMET) ALL MODELS
ZETOR 4712 Z4701/45kW 2.5
ZETOR 4712 Z4701/45kW 2.5
ZETOR 4712 Z4701/45kW 2.5

 

AGCO 45070088  
AGCO POWER (SISU DIESEL) 836662073  
BOSCH 0001359124  
BOSCH 0001367032  
BOSCH 0001367067  
BOSCH 0986013690  
BOSCH 0986013691  
LESTER 18480  
LUCAS 26284  
LUCAS 26342  
LUCAS LRS00147  
LUCAS LRS00926  
MAGNETI MARELLI 63227512  
MAGNETI MARELLI MSN190  
MAGNETI MARELLI MSN203  
VALTRA (VALMET) 836640940  
VALTRA (VALMET) 836640949  
VALTRA DO BRASIL 835331592  

Opinie

2019-03-28

Transakcja przeszła szybko i pomyślnie.

Napisz opinię

Rozrusznik 12V 3.0kW Z-10 CW Mahle