Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

1411-IS1109

Produkt nowy 👍 , Gwarancja ✅

3838922062861

10 : sztuk dostępnych ✔

Wyślemy w 2 dni

Zapytaj o produkt
Pytając o produkt podaj INDEKS

Telefon 422 988 846 pn.-pt. 9 - 13

agropilot.krajenka@outlook.com

Zapytaj o produkt / dostępność

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

Ocena 
  • Przeczytaj opinie użytkowników (1)

1 359,15 zł brutto

Proste zakupy bez rejestracji | Bezpieczne płatności Przelewy24

Więcej informacji

Numer części
IS1109
 
EAN 3838922062861  
Jednostka
sztuka
 
Opis produktu
Rozruszniki Mahle / Letrika
 
Napięcie
12 V
 
Moc
4,2 kW
 
Ilość zębów
10
 
Kierunek obrotów
W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
 
Długość
240 mm
 
Rozstaw otworów montażowych
127 mm
 
Uziemnienie
Tak
 
Numer referencyjny OE
47132888
 
Numer producenta
AZF4251
 

CASE JX 1080 U NEF
CASE JX 1080 U NEF
CASE JX 1080 U NEF
CASE JX 1085 C NEF
CASE JX 1085 C NEF
CASE JX 1085 C NEF
CASE JX 1095 C/N/U NEF
CASE JX 1095 C/N/U NEF
CASE JX 1095 C/N/U NEF
CASE JX 90 NEF; 4-cyl; 88HP 4.5
CASE JX 90 NEF; 4-cyl; 88HP 4.5
CASE JX 90 NEF; 4-cyl; 88HP 4.5
CASE JX 95 NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
CASE JX 95 NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
CASE JX 95 NEF; 4-cyl; 95HP 4.5
CASE JXU 105 NEF F4C, 4-cyl; 106HP 4.5
CASE JXU 105 NEF F4C, 4-cyl; 106HP 4.5
CASE JXU 105 NEF F4C, 4-cyl; 106HP 4.5
CASE JXU 85 NEF F4C; 4-cyl; 86HP 4.5
CASE JXU 85 NEF F4C; 4-cyl; 86HP 4.5
CASE JXU 85 NEF F4C; 4-cyl; 86HP 4.5
CASE JXU 95 NEF F4C; 4-cyl; 97HP 4.5
CASE JXU 95 NEF F4C; 4-cyl; 97HP 4.5
CASE JXU 95 NEF F4C; 4-cyl; 97HP 4.5
CASE MAXXUM 100 NEF, 4-cyl, 101HP 4.5
CASE MAXXUM 100 NEF, 4-cyl, 101HP 4.5
CASE MAXXUM 100 NEF, 4-cyl, 101HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF Tier 4; 110HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF; 4-cyl; 112HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF Tier 4; 110HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF; 4-cyl; 112HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF Tier 4; 110HP 4.5
CASE MAXXUM 110 NEF; 4-cyl; 112HP 4.5
CASE MAXXUM 115 NEF; 6-cyl; Tier 3; 117HP 6.7
CASE MAXXUM 115 NEF; 6-cyl; Tier 3; 117HP 6.7
CASE MAXXUM 115 NEF; 6-cyl; Tier 3; 117HP 6.7
CASE MAXXUM 120 NEF Tier 4; 121HP 4.5
CASE MAXXUM 120 NEF; 4-cyl; 122HP 4.5
CASE MAXXUM 120 NEF Tier 4; 121HP 4.5
CASE MAXXUM 120 NEF; 4-cyl; 122HP 4.5
CASE MAXXUM 120 NEF Tier 4; 121HP 4.5
CASE MAXXUM 120 NEF; 4-cyl; 122HP 4.5
CASE MAXXUM 130 NEF; 4-cyl; 132HP 4.5
CASE MAXXUM 130 NEF; 4-cyl; 132HP 4.5
CASE MAXXUM 130 NEF; 4-cyl; 132HP 4.5
CASE MXU 100
CASE MXU 100
CASE MXU 100
CASE MXU 110
CASE MXU 110
CASE MXU 110
CASE MXU 115
CASE MXU 115
CASE MXU 115
CASE PUMA 130 CVX NEF Tier 4; 131HP 6.7
CASE PUMA 130 CVX NEF Tier 4; 131HP 6.7
CASE PUMA 130 CVX NEF Tier 4; 131HP 6.7
CASE PUMA 145 CVX NEF Tier 4; 146HP 6.7
CASE PUMA 145 CVX NEF Tier 4; 146HP 6.7
CASE PUMA 145 CVX NEF Tier 4; 146HP 6.7
CASE PUMA 160 CVX NEF; Tier 4; 160HP 6.7
CASE PUMA 160 CVX NEF; Tier 4; 160HP 6.7
CASE PUMA 160 CVX NEF; Tier 4; 160HP 6.7
CASE PUMA 170 NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 170 NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 170 NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 170 CVX NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 170 CVX NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 170 CVX NEF Tier 4; 167HP 6.7
CASE PUMA 185 NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 185 NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 185 NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 185 CVX NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 185 CVX NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 185 CVX NEF Tier 4; 185HP 6.7
CASE PUMA 200 CVX NEF Tier 4; 200HP 6.7
CASE PUMA 200 CVX NEF Tier 4; 200HP 6.7
CASE PUMA 200 CVX NEF Tier 4; 200HP 6.7
CASE PUMA 215 CVX NEF Tier 4; 215HP 6.7
CASE PUMA 215 CVX NEF Tier 4; 215HP 6.7
CASE PUMA 215 CVX NEF Tier 4; 215HP 6.7
CASE PUMA 230 CVX NEF Tier 4; 228HP 6.7
CASE PUMA 230 CVX NEF Tier 4; 228HP 6.7
CASE PUMA 230 CVX NEF Tier 4; 228HP 6.7
CASE QUANTUM 105 F/N/V NEF; 4-Cyl; 106HP 4.5
CASE QUANTUM 105 F/N/V NEF; 4-Cyl; 106HP 4.5
CASE QUANTUM 105 F/N/V NEF; 4-Cyl; 106HP 4.5
CASE QUANTUM 85 C NEF; 4-cyl; Tier III; 86HP 4.5
CASE QUANTUM 85 C NEF; 4-cyl; Tier III; 86HP 4.5
CASE QUANTUM 85 C NEF; 4-cyl; Tier III; 86HP 4.5
CASE QUANTUM 95 C NEF; 4-cyl; Tier III; 97HP 4.5
CASE QUANTUM 95 C NEF; 4-cyl; Tier III; 97HP 4.5
CASE QUANTUM 95 C NEF; 4-cyl; Tier III; 97HP 4.5
FARMER F5-11278 FPT; 71kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-11278 FPT; 71kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-11278 FPT; 71kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12277s FPT; 82kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12277s FPT; 82kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12277s FPT; 82kW; 4-cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12278 FPT; 82kW; 4 cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12278 FPT; 82kW; 4 cyl; Tier 3a 4.5
FARMER F5-12278 FPT; 82kW; 4 cyl; Tier 3a 4.5
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050/M FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 95HP 4.5
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050/M FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 95HP 4.5
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4050/M FPT NEF; 4-cyl, Tie 4; 95HP 4.5
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4060 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 101HP 4.5
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTORS TK4060 FPT NEF; 4-cyl, Tie4; 101HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4040 FPT NEF; 4-cyl; 84HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4040 FPT NEF; 4-cyl; 84HP 4.5
NEW HOLLAND FARM T4040 FPT NEF; 4-cyl; 84HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 121HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 121HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 121HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.140 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 143HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.140 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 143HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.140 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 143HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.150 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 154HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.150 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 154HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.150 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 154HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.160 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 163HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.160 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 163HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.160 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 163HP 4.5
NEW HOLLAND T6 T6.175 FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 175HP 6.7
NEW HOLLAND T6 T6.175 FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 175HP 6.7
NEW HOLLAND T6 T6.175 FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 175HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.170 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 171HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.170 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 171HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.170 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 171HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.220 NEF Tier 4; 167HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.220 NEF Tier 4; 167HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.220 NEF Tier 4; 167HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.260 NEF Tier 4; 215HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.260 NEF Tier 4; 215HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.260 NEF Tier 4; 215HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 NEF Tier 4; 228HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 NEF Tier 4; 228HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 NEF Tier 4; 228HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 269HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 269HP 6.7
NEW HOLLAND T7 T7.270 AUTO COMMAND FPT NEF; 6-cyl, Tier 4; 269HP 6.7
NEW HOLLAND T7030 Auto Command NEF Tier 3; 167HP 6.7
NEW HOLLAND T7030 Auto Command NEF Tier 3; 167HP 6.7
NEW HOLLAND T7030 Auto Command NEF Tier 3; 167HP 6.7
NEW HOLLAND TD5 TD5.105 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 106HP 4.5
NEW HOLLAND TD5 TD5.105 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 106HP 4.5
NEW HOLLAND TD5 TD5.105 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 106HP 4.5
NEW HOLLAND TD5 TD5.95 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 95HP 4.5
NEW HOLLAND TD5 TD5.95 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 95HP 4.5
NEW HOLLAND TD5 TD5.95 FPT NEF; 4-cyl; Tier 3; 95HP 4.5
NEW HOLLAND TRACTORS TS6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 118HP 4.5
NEW HOLLAND TRACTORS TS6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 118HP 4.5
NEW HOLLAND TRACTORS TS6.120 FPT NEF; 4-cyl, Tier 4; 118HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4120 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl, 121HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4120 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl, 121HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4120 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl, 121HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4130 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl; 131HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4130 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl; 131HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 4130 PROFI CVT FPT NEF; 4-cyl; 131HP 4.5
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 6170 CVT FPT; 6-cyl; Tier 4; 167HP 6.7
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 6170 CVT FPT; 6-cyl; Tier 4; 167HP 6.7
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 6170 CVT FPT; 6-cyl; Tier 4; 167HP 6.7

BOSCH 0001230020  
BOSCH 0001230021  
BOSCH 0001262020  
BOSCH 0001262021  
BOSCH 0001262022  
CARRARO 394677  
CASE 2852178  
CASE 2859528  
DELCO REMY DRS0026  
FIAT 47137534  
FIAT 47137538  
FIAT 84208903  
FIAT 87337538  
IVECO 285217  
IVECO 2859527  
IVECO 323019050  
IVECO 504031929  
IVECO 504357109  
IVECO 504357110  
IVECO 50436476  
LESTER 19792  
LESTER 19861  
NEW HOLLAND 84151331  
SPAREX 36220  
STEYR 47132888  
STEYR 47137534  

Opinie

2018-10-07

Towar jak w opisie, szybka dostawa

Napisz opinię

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle