Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

1411-IS1063

Produkt nowy 👍 , Gwarancja ✅

3838922060683

➡️ Oczekujemy na dostawę

Data dostępności: 2026-11-17

Zapytaj o produkt
Pytając o produkt podaj INDEKS

Telefon 422 988 846 pn.-pt. 9 - 13

agropilot.krajenka@outlook.com

Zapytaj o produkt / dostępność

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

Ocena 
  • Przeczytaj opinie użytkowników (1)

1 778,58 zł brutto

Proste zakupy bez rejestracji | Bezpieczne płatności Przelewy24

Więcej informacji

Numer części
IS1063
 
EAN 3838922060683  
Jednostka
sztuka
 
Opis produktu
Rozruszniki Mahle / Letrika
 
Napięcie
12 V
 
Moc
4,2 kW
 
Ilość zębów
10
 
Kierunek obrotów
W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
 
Długość
239 mm
 
Rozstaw otworów montażowych
127 mm
 
Uziemnienie
Tak
 
Numer referencyjny OE
  • AL 70852
  • AL 81154
 
Numer producenta
AZJ 3226
 

JOHN DEERE BACKHOES 310 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 310 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 310 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 315 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 315 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 315 SE/SG 4045T
JOHN DEERE BACKHOES 410 E 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410 E 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410 E 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410 G 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410 G 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410 G 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410C,E,G 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410C,E,G 4045 4.5
JOHN DEERE BACKHOES 410C,E,G 4045 4.5
JOHN DEERE COMBINES 3520
JOHN DEERE COMBINES 9470 STS 6068HCQ04 6.8
JOHN DEERE COMBINES 9470 STS 6068HCQ04 6.8
JOHN DEERE COMBINES 9470 STS 6068HCQ04 6.8
JOHN DEERE COMBINES 9570 STS 6068HCQ05 6.8
JOHN DEERE COMBINES 9570 STS 6068HCQ05 6.8
JOHN DEERE COMBINES 9570 STS 6068HCQ05 6.8
JOHN DEERE ENGINES 4045D/T 4-cyl 4.5
JOHN DEERE ENGINES 4045D/T 4-cyl 4.5
JOHN DEERE ENGINES 4045D/T 4-cyl 4.5
JOHN DEERE ENGINES 6068HBM02 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HBM02 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HBM02 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ04 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ04 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ04 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ05 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ05 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ05 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ07 6-cly 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ07 6-cly 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HCQ07 6-cly 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HYC52 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HYC52 6-cyl 6.8
JOHN DEERE ENGINES 6068HYC52 6-cyl 6.8
JOHN DEERE FARM 6403 4045T 4.5
JOHN DEERE FARM 6403 4045T 4.5
JOHN DEERE FARM 6403 4045T 4.5
JOHN DEERE FARM 6603 6068TP053 6.8
JOHN DEERE FARM 6603 6068TP053 6.8
JOHN DEERE FARM 6603 6068TP053 6.8
JOHN DEERE LIFT TRUCKS, FORKLIFTS 485E, 486E, 488E
JOHN DEERE LIFT TRUCKS, FORKLIFTS 485E, 486E, 488E
JOHN DEERE LIFT TRUCKS, FORKLIFTS 485E, 486E, 488E
JOHN DEERE LOADERS 210LE
JOHN DEERE LOADERS 210LE
JOHN DEERE LOADERS 210LE
JOHN DEERE LOADERS 310E,S,SE,G
JOHN DEERE LOADERS 310E,S,SE,G
JOHN DEERE LOADERS 310E,S,SE,G
JOHN DEERE LOADERS 315SE
JOHN DEERE LOADERS 315SE
JOHN DEERE LOADERS 315SE
JOHN DEERE LOADERS 410E 4045T
JOHN DEERE LOADERS 410E 4045T
JOHN DEERE LOADERS 410E 4045T
JOHN DEERE SUGAR CANE HARVESTER 3510 J. Deere
JOHN DEERE SUGAR CANE HARVESTER 3520 J. Deere
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Caterpillar
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Perkins
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Caterpillar
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Perkins
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Caterpillar
MASSEY-FERGUSON BALER 1426 Perkins
MASSEY-FERGUSON BALER 1495 Perkins
MASSEY-FERGUSON BALER 1495 Perkins
MASSEY-FERGUSON BALER 1495 Perkins
MASSEY-FERGUSON MF 60 E Perkins
MASSEY-FERGUSON MF 60 E Perkins
MASSEY-FERGUSON MF 60 E Perkins

BOBCAT 6651258  
BOBCAT 6651664  
BOSCH 0001362324  
CARGO 113454  
CASE 450732R91  
CASE 596493R92  
CLARK 910886  
DELCO REMY 10461450  
DELCO REMY 10461451  
DELCO REMY 10465049  
DELCO REMY 10465050  
DELCO REMY 1107866  
DELCO REMY 1109198  
DELCO REMY 1109263  
DELCO REMY 1113281  
DELCO REMY 1113282  
DELCO REMY 12301341  
DELCO REMY 1998330  
DELCO REMY 323-674  
DELCO REMY 323-684  
DELCO REMY 323442  
DELCO REMY 323443  
DENSO 228000-640  
DIXIE TS-6133  
HYSTER 3042511  
JOHN DEERE AL81154  
JOHN DEERE RE105298  
JOHN DEERE RE501766  
JOHN DEERE RE501767  
JOHN DEERE RE505744  
JOHN DEERE RE507639  
JOHN DEERE RE508322  
JOHN DEERE RE509903  
JOHN DEERE RE540136  
JOHN DEERE RE60171  
JOHN DEERE RE60239  
JOHN DEERE RE70728  
JOHN DEERE SE501850  
JOHN DEERE SE502631  
LESTER 18195  
LESTER 18483  
LESTER 4196  
LESTER 4274  
LESTER 4963  
LESTER 6576  
MASSEY-FERGUSON 1903103M91  
MASSEY-FERGUSON 1903117M91  
MASSEY-FERGUSON 517533M93  
MASSEY-FERGUSON 579937M91  
MERCURY 347198  
MERCURY 646218  
SPAREX 32999  
SPAREX 70904  
THERMO KING 3185C37G01  
WHITE 10-14194S  
WHITE 30-3123383  
WILSON 91-01-4310  
WILSON 91-23-6501  

Opinie

2020-02-26

Jak najbardziej pozytywny

Napisz opinię

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle