Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

1411--IS1160

Produkt nowy 👍 , Gwarancja ✅

3838922065503

10 : sztuk dostępnych ✔

Wyślemy w 2 dni

Zapytaj o produkt
Pytając o produkt podaj INDEKS

Telefon 422 988 846 pn.-pt. 9 - 13

agropilot.krajenka@outlook.com

Zapytaj o produkt / dostępność

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle

Ocena 
  • Przeczytaj opinie użytkowników (1)

1 314,87 zł brutto

Proste zakupy bez rejestracji | Bezpieczne płatności Przelewy24

Więcej informacji

Numer części
IS1160
 
EAN 3838922065503  
Jednostka
sztuka
 
Opis produktu
Rozruszniki Mahle / Letrika
 
Napięcie
12 V
 
Moc
4,2 kW
 
Ilość zębów
10
 
Kierunek obrotów
W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
 
Długość
238 mm
 
Rozstaw otworów montażowych
127 mm
 
Uziemnienie
Tak
 
Numer referencyjny OE
  • 1618.050M4
  • 3551.773M91
  • 3581.576M2
 
Numer producenta
AZF4148
 

CASE ACCO1820
CASE ACCO1820
CASE ACCO1820
CASE FARM 1820
CASE FARM 1820
CASE FARM 1820
CASE TX36
CASE TX36
CASE TX36
JCB BACKHOE LOADERS 3CX-4 Perkins 4.236
JCB BACKHOE LOADERS 3CX-4 Perkins 4.236
JCB BACKHOE LOADERS 3CX-4 Perkins 4.236
JCB BACKHOE LOADERS 4CX Perkins: TC
JCB BACKHOE LOADERS 4CX Perkins: TC
JCB BACKHOE LOADERS 4CX Perkins: TC
JCB EXCAVATORS 807C Perkins 6-354
JCB EXCAVATORS 807C Perkins 6-354
JCB EXCAVATORS 807C Perkins 6-354
JCB FASTRAC 1115
JCB FASTRAC 1115
JCB FASTRAC 1115
JCB FASTRAC 125,135,145,155,185 1000-6 T/HRS/6T4/6-BTA
JCB FASTRAC 125,135,145,155,185 1000-6 T/HRS/6T4/6-BTA
JCB FASTRAC 125,135,145,155,185 1000-6 T/HRS/6T4/6-BTA
JCB FASTRAC 125,145
JCB FASTRAC 125,145
JCB FASTRAC 125,145
JCB LOADERS 420 TU 6-354 Perkins
JCB LOADERS 420 TU 6-354 Perkins
JCB LOADERS 420 TU 6-354 Perkins
JCB LOADERS 430
JCB LOADERS 430
JCB LOADERS 430
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 811,812,814
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 811,812,814
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 811,812,814
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 817,818,820
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 817,818,820
JCB POWER SLIDE EXCAVATORS 817,818,820
LANDINI LEGEND Perkins 1006-6HR3
LANDINI LEGEND Perkins 1006-6HR3
LANDINI LEGEND Perkins 1006-6HR3
LAVERDA (FIATAGRI) M150 Combines
LAVERDA (FIATAGRI) M150 Combines
LAVERDA (FIATAGRI) M150 Combines
MASSEY-FERGUSON MF 1200
MASSEY-FERGUSON MF 1200
MASSEY-FERGUSON MF 1200
MASSEY-FERGUSON MF 200 ,B Crawler Tractor
MASSEY-FERGUSON MF 200 ,B Crawler Tractor
MASSEY-FERGUSON MF 200 ,B Crawler Tractor
MASSEY-FERGUSON MF 3145
MASSEY-FERGUSON MF 3145
MASSEY-FERGUSON MF 3145
MASSEY-FERGUSON MF 6160 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6160 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6160 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6170 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6170 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6170 1006-6
MASSEY-FERGUSON MF 6180 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 6180 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 6180 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8110 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8110 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8110 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8120 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8120 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8120 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8130 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8130 1006-6T
MASSEY-FERGUSON MF 8130 1006-6T
PERKINS 1004-4 ,T 4 cyl 4.0
PERKINS 1004-4 ,T 4 cyl 4.0
PERKINS 1004-4 ,T 4 cyl 4.0
PERKINS 4.440
PERKINS 4.440
PERKINS 4.440
PERKINS 6.660
PERKINS 6.660
PERKINS 6.660
SAMPO ROSENLEW COMBINE 3.9 3.9
SAMPO ROSENLEW COMBINE 3.9 3.9
SAMPO ROSENLEW COMBINE 3.9 3.9

BOSCH 0986018151  
HELLA 8EA730209-001  
HELLA 8EA730219-001  
HELLA CS693  
HELLA CS703  
JCB 714/29300R  
LANDINI 3551773M91  
LANDINI 3648190M91  
LESTER 17649  
LUCAS 27518  
LUCAS 27520  
LUCAS 27570  
LUCAS 27588  
LUCAS LRS00124  
LUCAS LRS00161  
LUCAS LRS00195  
LUCAS LRS00302  
LUCAS LRS00968  
LUCAS NSB524  
LUCAS NSB529  
MAGNETI MARELLI 54293284  
MAGNETI MARELLI 63227478  
MAGNETI MARELLI 63227486  
MAGNETI MARELLI 63227518  
MAGNETI MARELLI 63227520  
MAGNETI MARELLI 63227585  
MAGNETI MARELLI 63227588  
MAGNETI MARELLI 63227596  
MAGNETI MARELLI 63296357  
MAGNETI MARELLI 943226294  
MAGNETI MARELLI 943226329  
MAGNETI MARELLI 943226348  
MAGNETI MARELLI 943226357  
MAGNETI MARELLI 943226366  
MAGNETI MARELLI 943227502  
MAGNETI MARELLI 943227518  
MAGNETI MARELLI 943227520  
MAGNETI MARELLI 943227524  
MAGNETI MARELLI 943227570  
MAGNETI MARELLI 943227572  
MAGNETI MARELLI 943252075  
MAGNETI MARELLI 943252076  
MAGNETI MARELLI MSN180  
MAGNETI MARELLI MSN191  
MAHLE MS295  
MASSEY-FERGUSON 2873001T  
PERKINS 1446802M91  
PERKINS 1447732M1  
PERKINS 1447732R1  
PERKINS 2873001  
PERKINS 2873A030  
PERKINS 2873A102  
PERKINS 2873B056  
PERKINS 2873B071  
PERKINS 3581576M1  
PERKINS 3581576R1  
PERKINS 37701400  

Opinie

2019-11-04

jest wszystko tak jak nalezy

Napisz opinię

Rozrusznik 12V 4.2kW Z-10 CW Mahle