O nas
Rolka podporowa D 100 Grimme 60200204N. Wytrzymała rolka o średnicy wewnętrznej 35 mm, szerokości 72 mm i średnicach zewnętrznych 100/135 mm. Sprawdzona do zastosowań w układach podtrzymujących w maszynach rolniczych. Istotne parametry łączą trwałość z efektywnością pracy.
Podkładka zamknięcia Grimme 61300016N (252081) o średnicy zewnętrznej 47 mm. Przeznaczona do systemów Grimme; idealna do wymiany elementów zabezpieczających prowadnice i drzwi boczne maszyn rolniczych.
Pokrywa Grimme B8904026N to trwała, precyzyjna część zamienna o średnicy zewnętrznej 52 mm. Została zaprojektowana do precyzyjnego dopasowania i zapewnia skuteczną ochronę mechanizmów przed zanieczyszczeniami.
Podkładka zamknięcia Grimme B8940014N, średnica zewnętrzna 42 mm. Niezbędny element układu zabezpieczającego w maszynach rolniczych. Sprawdź dopasowanie przed zakupem.
Nr porównawczy 000.03.001.00
Nr porównawczy 000.03.003.00
Nr porównawczy 000.03.005.00
Nr porównawczy 000.03.020.00
Nr porównawczy 000.03.025.00
Nr porównawczy 000.03.062.00
Nr porównawczy 000.03.065.00
Nr porównawczy 000.03.067.00
Nr porównawczy 00600440
Nr porównawczy 00600726, 10081951
Nr porównawczy 015.02.000.00
Nr porównawczy 01520905, 015.20905
Nr porównawczy 01615685, 01522172
Nr porównawczy 01615686, 01522173
Nr porównawczy 01900059
Nr porównawczy 01900060
Nr porównawczy 01900367
Nr porównawczy 01900368
Nr porównawczy 03703253, 65.00143, 065.00143